Київський центр ОКР

Перейти в чат Viber Перейти в чат Telegram Перейти в чат WhatsApp +380678364590
м. Київ, пров. Госпітальний, 1А

 Перейти в чат Viber Перейти в чат Telegram Перейти в чат WhatsApp +380678364590


UA RU

Наша спеціалізація - лікування Обсесивно-компульсивного розладу (ОКР) Обсесивно-компульсивного спектра розладів

Обсесивно-компульсивний спектр розладів (Спектр ОКР)

Існує велика кількість розладів, які виявляють обсесивно-компульсивні властивості, і дуже схожі на ОКР. Ці порушення часто описуються як Спектр ОКР, лікування проводиться, використовуючи такі методи: Когнітивно-поведінкова психотерапія (КПТ) і Гіпносугестивна психотерапія (гіпноз і навіювання). Нижче представлені деякі розлади Спектру ОКР і тривожні розлади, лікування яких ми проводимо:

Обсесивно-компульсивний розлад (ОКР) — нав'язливі, небажані, що провокують занепокоєння (тривогу) думки та ритуали, нав'язлива поведінка, яку людина робить, намагаючись зменшити чи усунути занепокоєння (тривогу), яка пов'язана з цими думками.

ОКР у чистому вигляді — форма ОКР, коли людина каже, що нав'язливі думки / ідеї, які викликають занепокоєння, тривогу присутні без видимої, з боку нав'язливої поведінки (менш помітні нав'язливі поведінки / компульсії все одно присутні).

Перинатальний / Післяродовий ОКР — ірраціональні, нав'язливі ідеї/думки, що можливо навмисне або з необережності завдати шкоди плоду чи дитині, а можливо навіть бути причетною до її смерті.

Дисморфофобія — ірраціональне, нав'язливе занепокоєння присутністю дефектів у власному зовнішньому вигляді, перебільшених та/або вигаданих.

Іпохондрія — постійний страх захворіти на одну або кілька хвороб, скарги або занепокоєння своїм фізичним здоров'ям, сприйняття власних нормальних відчуттів як ненормальних — які свідчать про наявність хвороби.

Трихотілломанія (Трихотиломанія) — повторюване, нав'язливе виривання волосся на власному тілі, результатом якого є часткова або повна втрата волосяного покриву (наприклад, на голові, обличчі або руці).

Дерматиломанія (Дерматіломанія) — повторюване, нав'язливе вищипування/здирання власної шкіри, до нанесення серйозних пошкоджень, ран.

Панічний розлад — численні, що повторюються впродовж тривалого часу, панічні атаки, а також наявність страху, що відбудуться нові панічні атаки.

Фобії — повторюваний, ірраціональний страх певних предметів та / або ситуацій.

Соціофобія — надмірний страх, що людина може бути оцінена іншими людьми з негативного погляду, особливо в соціально значущих ситуаціях.

Страх стати джерелом неприємного запаху — нав'язливий, ірраціональний страх, що від власного тіла виходить неприємний запах.

Автор статті

Мамітько Віталій Андрійович
психолог - психотерапевт
гіпнолог - гіпнотерапевт

Останнє редагування: 26.03.2022

Лікування в нашому центрі

Лікування у нас проводиться:

  • Особисто в центрі
  • Онлайн по всьому світу

Для запису на прийом скористайтесь кнопкою нижчеНаші переваги

Як давно працюємо

Працюємо
з 2006 року

Скільки в нас було клієнтів

Клієнтів
більше 6000

Результативність нашої роботи

Результат
більше 96%На нашому сайті Ви можете сплатити карткою Visa або MasterCard з будь-якої точки світу, Доступна Оплата частинами від Приват Банку

MasterCard

mastercard

Visa

chast

Оплата частинами

Телефонуйте нам:
понеділок - п'ятниця з 9:00 до 20:30
субота з 10:00 до 20:30


©Всі права захищені.

Обсесивно-компульсивний розлад / ОКР.
Київський центр ОКР

Публічна оферта Політика конфіденційності