Київський центр ОКР

Перейти в чат Viber Перейти в чат Telegram Перейти в чат WhatsApp +380678364590
м. Київ, пров. Госпітальний, 1А

 Перейти в чат Viber Перейти в чат Telegram Перейти в чат WhatsApp +380678364590


UA RU

Гіпноз - лікування обсесивно-компульсивного розладу (ОКР) та супутніх тривожних розладів

Гіпноз при лікуванні ОКР

Гіпноз при лікуванні ОКР

Протягом останнього десятиліття було відкрито, що Гіпносугестивна психотерапія (гіпноз та навіювання) надзвичайно ефективна, коли проводять лікування людей з діагнозом обсесивно-компульсивний розлад (ОКР). Ефективність лікування людей з ОКР, використовуючи гіпноз, є надзвичайно високою і, в деяких випадках, перевищує ефективність КПТ. Але для більшого ефекту, кращого закріплення результатів застосовується поєднання цих методів.

Гіпноз — кілька визначень

Гіпноз — тимчасовий стан свідомості, що характеризується звуженням його об'єму та різким фокусуванням на змісті навіювання, що пов'язано зі зміною функції індивідуального контролю та самосвідомості.

Гіпноз — комплекс методик цілеспрямованого словесно-звукового впливу на психіку людини через загальмовану певним способом свідомість, що призводить до несвідомого виконання різних команд та реакцій, що знаходиться при цьому в штучно-викликаному стані загальмованості організму. дрімання або псевдосна.

Гіпноз — лікування ОКР

Гіпносугестивна психотерапія (гіпноз та навіювання) розробила велику кількість технік, які використовуються в гіпнотичному стані.

Метод прямої (директивної) зміни переконань — людині в стані гіпнотичного трансу (гіпноз) директивно навіюються нові переконання та варіанти поведінки. Це дозволяє швидше вбудувати людям, з діагнозом ОКР, а також іншими розладами зі Спектру ОКР, нові, більш адаптивні варіанти розумових процесів, які дозволяю людині, більш спокійно, перебувати в ситуаціях і місцях, які раніше викликали занепокоєння і страх. Також людині навіюються нові варіанти поведінки, якими вона раніше не користувалась, що дозволяє їй легше замінити нав'язливі поведінки та поведінки уникнення, на нові поведінки, які не викликають обсесивно-компульсивний цикл, а спрямовують людину на нове русло одужання.

Метод непрямої (не директивної) зміни переконань — людину вводять у гіпноз і навіюють нові розумові шаблони, переконання, і нові поведінки, використовуючи при цьому директивний вплив. Таким чином, ще більше обходиться контроль свідомості, і навіювання, що отримуються, ще глибше закріплюються, як на свідомому рівні, так і на рівні несвідомого. Людина, з діагнозом ОКР, і супутніми тривожними розладами навчається спокійніше відчувати досвід ситуацій і місць, які раніше викликали занепокоєння, тривогу, страх. Компульсії та поведінка уникнення замінюється новою, більш адаптивною поведінкою, яка не веде людини до Обсесивно-компульсивного циклу.

Методи роботи з часом (регресія, прогресія, спотворення) — дозволяють людині брати потрібні їй для змін ресурси або створювати їх і давати людині, в тому місці та часі, коли вони їй найбільше потрібні. Гіпноз дозволяє, на якийсь час, спотворювати суб'єктивне сприйняття часу людиною і вбудовувати потрібні навіювання в тому суб'єктивному місці та часі, яке дозволить людині найбільш швидко впоратися з симптомами ОКР та супутніх тривожних розладів. Що дозволяє зробити процес одужання ще швидшим та ефективнішим.

Гіпноз — лікування ОКР та тривоги

Київський центр ОКР пропонує індивідуальну психотерапію як лікування ОКР та супутніх тривожних розладів. Список розладів, лікуванням яких ми займаємося:

Автор статті

Мамітько Віталій Андрійович
психолог - психотерапевт
гіпнолог - гіпнотерапевт

Останнє редагування: 13.03.2022

Лікування в нашому центрі

Лікування у нас проводиться:

  • Особисто в центрі
  • Онлайн по всьому світу

Для запису на прийом скористайтесь кнопкою нижчеНаші переваги

Як давно працюємо

Працюємо
з 2006 року

Скільки в нас було клієнтів

Клієнтів
більше 6000

Результативність нашої роботи

Результат
більше 96%На нашому сайті Ви можете сплатити карткою Visa або MasterCard з будь-якої точки світу, Доступна Оплата частинами від Приват Банку

MasterCard

mastercard

Visa

chast

Оплата частинами

Телефонуйте нам:
понеділок - п'ятниця з 9:00 до 20:30
субота з 10:00 до 20:30


©Всі права захищені.

Обсесивно-компульсивний розлад / ОКР.
Київський центр ОКР

Публічна оферта Політика конфіденційності