Київський центр ОКР

Перейти в чат Viber Перейти в чат Telegram Перейти в чат WhatsApp +380678364590
м. Київ, пров. Госпітальний, 1А


UA RU
Киевский центр ОКР

Наша спеціалізація - лікування Обсесивно-компульсивного розладу (ОКР) та супутніх тривожних розладів

Київський центр ОКР. Лікування людей з діагнозом Обсесивно-компульсивний розлад

Лікування Обсесивно-компульсивного розладу в Київському центрі ОКР

Обсесивно-компульсивний розлад (ОКР) дуже поширений та виснажливий стан. На жаль, на даний період часу є дуже мало лікарів та терапевтів, які дійсно розуміють, що таке ОКР, і далеко не всі з них ставляться до обсесивно-компульсивного розладу відповідним чином. Але ви можете зітхнути з полегшенням, оскільки спеціалізоване лікування ОКР існує і доступне. Київський центр ОКР спеціалізується на лікуванні людей, з діагнозом Обсесивно-компульсивний розлад та супутніх розладів. Ми розробили спеціалізовані програми спеціально для лікування ОКР та інших супутніх розладів.

Наші переваги

Як давно працюємо

Працюємо
з 2006 року

Скільки в нас було клієнтів

Клієнтів
більше 6000

Результативність нашої роботи

Результат
більше 96%

Вартість послуг

Консультація**

500 грн - онлайн 15 хв

1300 1200 грн - в офісі або онлайн 45 хв

Психотерапія

4 сеанси*
4700 4000 грн

8 сеансів*
8600 7200 грн

16 сеансів*
16000 грн

Гіпнотерапія

1 сеанс
2500 2000 грн

4 сенаси*
8500 6800 грн

8 сеансів*
16000 12800 грн

Курси психотерапія + гіпноз

3+3 сеанси*
9200 7600 грн

7+7 сеансів*
20000 16000 грн

* - Курси, терапевтичний формат, сеанси 1-2 рази в тиждень

** - максимальна тривалість прийому

Лікування ОКР та тривоги — індивідуальна психотерапія

Лечение ОКР: Когнитивно-поведенческая психотерапия и Гипноз

Програми лікування людей, з діагнозом Обсесивно-компульсивний розлад (ОКР) в Київському центрі ОКР засновані на використанні таких методів, як Когнітивно-поведінкова психотерапія та Гіпносугестивна психотерапія, які є найбільш ефективними засобами в лікуванні людей, у яких проявляються тривожні розлади. Використовуючи когнітивно-поведінкову психотерапію та гіпносугестивну психотерапію, ми допоможемо вам зменшити тяжкість та частоту приступів ОКР та тривоги, зменшити вплив цього розладу на вашу родину, для якої це стало виснажливим вантажем, та допоможемо вам повністю позбавитися/вилікуватися від ОКР. Лікування ОКР у нашому центрі проводиться індивідуально з урахуванням потреб кожного пацієнта, від однієї до кількох консультацій на тиждень, виїзд додому та сімейна психотерапія. Якщо ви хочете дізнатися більше про індивідуальне лікування людей, у яких виявлено обсесивно-компульсивний розлад або про лікування супутніх тривожних розладів, Ви можете зателефонувати нам за телефоном +380678364590 або натисніть тут, щоб написати нам.

Групове лікування ОКР та супутніх тривожних розладів.

Лікування ОКР в групах

На додаток до індивідуального лікування людей, у яких виявлено обсесивно-компульсивний розлад, Київський центр ОКР проводить групове лікування та групи підтримки людей, які страждають на ОКР та супутні тривожні розлади. Численні дослідження показали, що групове лікування ОКР та супутніх розладів є надзвичайно ефективним. Усі групи з лікування людей, з діагнозом Обсесивно-компульсивний розлад у Київському центрі ОКР проводять наші професійні психотерапевти, які використовують ті ж методи та програми лікування, що використовуються при індивідуальній програмі лікування. Будь ласка, зверніть увагу, що перш ніж ви зможете потрапити в групу вам необхідно пройти консультацію, групи відкриті тільки для дорослих старше 18 років з діагнозом обсесивно-компульсивний розлад та супутніми тривожними розладами. Якщо ви хочете отримати більше інформації про групову психотерапію / групи підтримки, натисніть тут.

Наші переваги

Як давно працюємо

Працюємо
з 2006 року

Скільки в нас було клієнтів

Клієнтів
більше 6000

Результативність нашої роботи

Результат
більше 96%

На нашому сайті Ви можете сплатити карткою Visa або MasterCard з будь-якої точки світу, Доступна Оплата частинами від Приват Банку

MasterCard

mastercard

Visa

chast

Оплата частинами

Телефонуйте нам:
понеділок - п'ятниця з 9:00 до 20:30
субота з 10:00 до 20:30


©Всі права захищені.

Обсесивно-компульсивний розлад / ОКР.
Київський центр ОКР

Публічна оферта Політика конфіденційності